| Merknaam: | Sayok |
| Modelnummer: | SN-900 |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | EXW US$17900-20950/set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 50 vastgesteld /month |
De tafeldoekvouw- en terugvouwmachine is een efficiënte automatische apparatuur voor de uiteindelijke verwerking van tafeldoek, die voeding, vouwen, positioneren, snijden en rollen omvat.Breed gebruikt in fabrieken voor hotelvoorzieningenHet is een zeer effectieve oplossing voor de problemen van lage efficiëntie, onregelmatige vouwkwaliteit en moeilijke rollen bij handmatige verwerking.
Met betrouwbare prestaties en efficiënte verwerkingscapaciteit is deze machine een belangrijke uitrusting in de tafellakenindustrie, die bedrijven helpt de efficiëntie te verbeteren,kosten te verlagen en het concurrentievermogen te vergroten.
| Model van de machine | SN-900A |
| Grondstoffen | breedte1000 tot 1800 mm |
Gewicht van de machine | Mainframe: ongeveer 310 kg, automatisch laadrek: ongeveer 300KG |
Kleur van de machine | Witte bakverf, verchrooming of oppervlaktebehandeling door oxidatie voorsommige delen |
WerkenMilieuVoorwaarde | Droge en schone fabriek |
Verplichtingen inzake stroomvoorziening | Eenfasige wisselstroom 220V, 50/60 HZ De machtlijnInterface is een 16A driehoeks stekker. |
Vermogen van de machine | Maximaal vermogen 1,5 kW |
Vereisten voor luchtbronnen | Gecomprimeerde lucht: 0,4-0,8 MPa Luchtverbruik: 65 l/min 3 Interpijp: 8 centimeter in diameter |
| Foldingssnelheid | Klappingssnelheid ongeveer: (8 tot en met 12)± 1 PCS/Min. |
| Gevouwen afmetingen | lengte 150 mmnaar380 mm,Breedte 150 mmnaar220 mm |
| Transmissie-modus | Servomotor, geleidingsrail |
| Controlesysteem: | mens-computer-interface-instelling, PLC-programmabeheer |
Operator | 1 Overvaardiger |
1. Integreerde machine voor het vouwen en terugdraaien Het kan het eenstapsproces realiseren van materiaal loslopen, vouwen, in stukken snijden en in kleine rollen omdraaien. | |
2.Compact ontwerp loslopend grondstofhouder Grote grondstof koppel ontwerp, kan installeren. | |
3. Werkproces Deze machine bestaat uit 5 onderdelen: | |
4.Multifunctionele mechanische apparaten op maat genieten van kwaliteitsservice | |
| 6Automatische vouw- en omrolmachine voor eenmalig schrijfdoek. |
|