| Merknaam: | Sayok |
| Modelnummer: | SN-900 |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | EXW US$17900-20950/set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 50 vastgesteld /month |
![]()
Het is een volledig automatische snijmachine, van het afwikkelen van grote materiaalrollen, vouwen, oprollen, snijden op ingestelde lengte en vervolgens uitknippen voor verpakking, zeer compact en ideaal ontwerp voor het vouwen en snijden van grote tafelkleden. Het is op maat gemaakt voor het vouwen van tafelkleden en kan worden aangesloten op de verpakkingsmachine. Minder mankracht met hoge efficiëntie, hoge precisie en lage kosten, wat zeer nuttig is voor de fabrikant van wegwerptafelkleden, vooral voor degenen die moeite hebben met mankracht.
| Model machine | SN-900A |
| Grondstof | breedte 1000~1800mm |
|
Gewicht van de machine |
Hoofdframe: ongeveer 310KG, automatische laadrek: ongeveer 300KG |
|
Kleur machine |
Witte bakverf, chroomplating of oxidatie oppervlaktebehandeling voor sommige onderdelen |
|
Bediening Omgeving Conditie |
Droge en schone fabriek |
|
Vereisten voor stroomvoorziening |
Enkele fase, AC 220V, 50/60 HZ De stroom lijn interface is een 16A stekker. |
|
Machinevermogen |
Maximaal vermogen 1.5KW |
|
Vereisten voor luchtbron |
Perslucht: 0.4-0.8MPa Luchtverbruik: 65L/min 3 Interleiding: 8 centimeter in diameter |
| Vouwsnelheid | Vouwsnelheid ongeveer: (8~12)±1PCS/min |
| Gevouwen afmetingen | lengte 150 mm tot 380mm,Breedte 150 mm tot 220mm |
| Transmissiemodus | Servomotor, geleiderail |
| Besturingssysteem: | instelling van de mens-computer interface, PLC-programmeerbesturing |
|
Operator |
1 Operator |
|
1. Geïntegreerde vouw- en oprolmachine Het kan het eenstaps proces van materiaal afwikkelen, vouwen, in stukken snijden en oprollen tot kleine rollen realiseren. |
|
|
2. Compact Ontwerp Afwikkelen Grondstofhouder Grote grondstofhouder ontwerp, kan installeren . |
|
|
3. Werkproces Deze machine bestaat uit 5 delen: |
|
|
4. Multifunctionele op maat gemaakte mechanische apparaten genieten van kwaliteitsservice |
|
| 6. Automatische vouw- en oprolmachine voor wegwerptafelkleden. |
|